Usługi ślusarskie

Nowoczesne ogrodzenia

Nasza oferta zawiera przede wszystkim różnego rodzaju usługi ślusarskie. Wykonujemy metalowe ogrodzenia, płoty i furtki. Oprócz tego zajmujemy się metaloplastyką (wyrabianiem różnych metalowych elementów), kuciem metalu, walcowaniem profili oraz malowaniem i odnawianiem elementów metalowych.

Pomoc ślusarza 24h

Szukasz pomocy ślusarza? Trafiłeś we właściwe miejsce - nasza firma oferuje pomoc ślusarską 24h na dobę 7 dni w tygodniu! Oferujemy przeróżne usługi ślusarskie, wymienione w ofercie. Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą, dzięki której możemy zagwarantować Ci wysoką jakość, solidność i bezawaryjność naszej usługi.

Okna

nowoczesne okna Piła Wałcz montaż i produkcjaNasza firma oferuje nowoczesne okna, które cechuje przede wszystkim wysoka jakość, solidność i bezawaryjność. Dzięki naszym wykwalifikowanym, doświadczonym pracownikom oraz wysokiej jakości materiałów wykorzystywanych przy produkcji jesteśmy w stanie zagwarantować Ci bardzo wysoką jakość naszych okien.

Ogrodzenia

OGRODZENIA PŁOTY BRAMY METALOWE KŁUTE Z SIATKI PIŁA I OKOLICE - SPRZEDAŻ MONTAŻ I SERWIS OGRODZEŃ I PŁOTÓW W PILE - PROFESJONALNE USŁUGI ŚLUSARSKIE

Nasza firma zajmuje się produkcją (wykonaniem) oraz montażem wszelkiego rodzaju ogrodzeń. Budowa ogrodzeń to jeden z podstawowych elementów naszej oferty i możemy zapewnić Cię, że będziesz zadowolony z jakości wykonania i montażu ogrodzenia na Twojej posesji.

Automatyka do bram, rolet, szlabany, domofony

Oferta naszej firmy zawiera również automatykę do bram oraz automatykę do rolet, a także instalacja szlabanów i domofonów. Zapewniamy Cię o profesjonalnej i bezbłędnej instalacji szlabanów, domofonów czy automatyki do bram i rolet, które są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach stanowiących konkurencję dla innych firm w branży.

Usługi transportowe

Nasza firma zajmuje się usługami transportowymi. Posiadamy w naszej kadrze pracowniczej doświadczonych kierowców, którzy wielokrotnie przewozili różne produkty za pomocą samochodów ciężarowych.

Bramy garażowe, drzwi

W naszej ofercie możesz również znaleźć bramy garażowe, okna, rolety i drzwi. Zajmujemy się zarówno ich produkcją jak i montażem. Posiadamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, dzięki której jakość i estetyka naszych bram garażowych, okien, rolet czy drzwi jest bardzo wysoka.

Instalacje elektryczne

Jeżeli szukasz firmy świadczącej usługi w zakresie instalacji elektrycznych to trafiłeś na właściwą stronę internetową. Zajmujemy się różnego rodzaju instalacjami elektrycznymi - m. in.: automatyka do bram i rolet, instalacja szlabanów czy domofonów. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy są profesjonalistami w swoim fachu, dzięki czemu możemy zapewnić Cię o wysokiej jakości usługi.

Bramy wjazdowe

nowoczesne bramy wjazdowe produkcja i montażW naszej ofercie znajdziesz również nowoczesne bramy wjazdowe. Mamy za sobą wiele projektów bram wjazdowych i jesteśmy w stanie zagwarantować Ci bardzo wysoką jakość bram wjazdowych, ich solidność oraz profesjonalny i bezawaryjny montaż.